Producenci
SzkolenieNaZyczenie.pl - dlaczego warto?

Zastanawiasz się czy kupić nasze szkolenie? Czy jest ono warte pieniędzy? Zapoznaj się z krótką charakterystyką naszych szkoleń. Albo nie, najlepiej będzie jak porównamy nasze szkolenia z innymi standardowymi ofertami.

SzkolenieNaZyczenie.pl

INDYWIDUALNE

Szkolenie oferowane przez Nas są indywidualne. Oznacza to, że szkolenie jest tylko dla Ciebie, nikt inny w nim nie uczestniczy. Jesteś tylko Ty i trener. Zalety:

  • możesz zapytać o wszystko trenera, ponieważ na pewno starczy Ci czasu,
  • poruszone zostaną te zagadnienia, które chcesz,
  • nie będzie nudnego wstępu, które zwykle zajmuje 25% całego szkolenia,
  • jesteś nieśmiałą osobą, nie lubisz zadawać pytań w tłumie?. Nie przejmuj się na szkoleniu jesteś tylko TY.

ONLINE

Nasze szkolenia są przeważnie online. Rozwiązanie to niesie ze sobą szereg zalet:

  • siedzisz sobie wygodnie w domu, w pracy,
  • szkolenie jest na darmowej platformie Skype,
  • trener ma możliwość pokazywania swojego ekranu, dzięki czemu może lepiej wytłumaczyć zagadnienie niż na suchym slajdzie,
  • nie musisz jechać przez pół Polski na szkolenie.

PRZYKŁADY Z ŻYCIA WZIĘTE

Wiedza, którą przekazujemy poparta jest praktycznym doświadczeniem, nie jest to sucha teoria oraz definicje zagadnień. Jeśli prezentujemy jakieś zagadnienie to je dokładnie omawiamy i mówimy co oznacza w praktyce pokazując przykłady.

TERMIN SZKOLENIA

To my dostosujemy termin do Twojego kalendarza, a nie Ty dostosujesz się do naszego terminu. W ciągu 24h skontaktuje się z Tobą osoba, z którą uzgodnisz termin szkolenia.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Jeśli szkolenie było przewidziane na 3 godziny, a Ty masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości to nie kończymy po 3 godzinach mówiąc Do widzenia, przedłużamy szkolenie, aby każda osoba wyniosła z niego jak najwięcej. Jeśli wydaje Ci się, że czas naszych szkoleń jest za krótki i jak można wyszkolić kogoś w 3 godziny to się zastanów. W naszych szkoleniach nie ma całej otoczki, wstępów, pytań innych osób - tylko Twoje, przerwy kawowej, chyba że sam jej zażądasz i innych zjadaczy czasu.

AGENDA

Może zastanawiasz się dlaczego w opisie naszych szkoleń nie ma agendy? W agendzie można napisać wszystko, a tak naprawdę nic nie powiedzieć. Nasze szkolenia są indywidualne, dlatego każde jest inne. Oczywiście wszystkie szkolenia mają swój plan, jednak jedna osoba ma większe problemy w danej kwestii, inna w innej. Naszym celem jest, abyś po szkoleniu miał jak najlepszą wiedzę na dany temat. 

SUPPORT PO SZKOLENIU

Bardzo często bywa tak, że parę godzin lub dni po szkoleniu nasuwają się pytania. Po każdym szkoleniu masz 30 dni na zadawanie pytań. Udzielimy Ci odpowiedzi lub sprawdzimy jak wdrażasz przekazaną przez nas wiedzę. 

MATERIAŁY PO SZKOLENIU

Nie wszystkie szkolenia maja materiały. Niektóre nasze szkolenia są w całości praktyczne, jak np. Jak zabezpieczyć Wordpressa? Uważamy, że najlepszymi materiały jest praktyka. Jednak występują również kursy, po których na adres mailowy otrzymasz niezbędne materiały.

CZEGO NIE DOSTANIESZ NA NASZYM SZKOLENIU?

Jeśli chcesz kupić szkolenie licząc na długopis lub notes z logo to niestety pomyliłeś się. Nie dostaniesz również kawy i ciasteczek, bo szkolimy online. Jeśli nie zależy Ci na długopisie, kawie i ciasteczkach, a chcesz uzyskać praktyczną wiedzę to nasze szkolenia są dla Ciebie:).

KTO PROWADZI SZKOLENIA?

Szkolenie prowadzą osoby, które od lat odnoszą sukcesy w Internecie. Mają ogromne doświadczenie, które pozwala im rozwiązywać indywidualne problemy osób, które zdecydują się na zakup szkolenia. Trener posiada ogromną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, SEO, programowania oraz obowiązujących trendach w Internecie. Szkolenia prowadzą osoby z firmy

 eEvolution - pozycjonowanie stron

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl